tapeta ścienna 104947_1">

Rewolucje w stylu Graham&Brown


6 marca, 2018
Zastanawiacie się nad odnową kuchni lub jadalni? Chcielibyście, aby były miejscami wyjątkowymi i nie wiecie jaki akcent dekoracyjny do nich włączyć? Idealnym rozwiązaniem są w tym przypadku tapety, które świetnie podkreślą jedną z wybranych ścian, a jednocześnie wyrażą w pełni styl i charakter właścicieli. (więcej…)
Czytaj więcej
tapeta ścienna 104885_1">

Pomysły na wnętrze z akcentem tropikalnym


6 marca, 2018
Bora bora, Fidżi, Bali, Jamajka… egzotyczne wyspy wszystkim kojarzą się z ciepłym klimatem, wakacjami, miłymi chwilami spędzonymi na plaży, wśród tropikalnych roślin oraz pod pogodnym, bezchmurnym niebem. Przyjemne obrazki z podróży warto utrwalać nie tylko na widokówkach i zdjęciach. Coraz większą popularność zyskują więc (więcej…)
Czytaj więcej
naklejka ścienna DF41363_1">

Naklejki z modnymi motywami dziecięcymi


6 marca, 2018
Jeśli szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, to warto zastanowić się nad ozdobą praktyczną, łatwą w montażu, a przy tym spełniającą oczekiwania dziecka. Pustą ścianę ożywić może naklejka z ulubioną postacią z komiksu, filmu lub bajki. Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu naklejki z wizerunkiem Zygzaka McQueena – czerwonej...
Czytaj więcej