Naklejki z modnymi motywami dziecięcymi


6 marca, 2018

Jeśli szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, to warto zastanowić się nad ozdobą praktyczną, łatwą w montażu, a przy tym spełniającą oczekiwania dziecka. Pustą ścianę ożywić może naklejka z ulubioną postacią z komiksu, filmu lub bajki. Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu naklejki z wizerunkiem Zygzaka McQueena – czerwonej wyścigówki ze znanej bajki pt. „Auta”.

Czerwony samochód o wymiarach 100×70 cm świetnie odnajdzie się w miejscach nad komodą lub łóżkiem. Zapewne spodoba się nie tylko chłopcom lubiącym animowany film produkcji Disney Pixar, lecz także każdemu dziecku przeżywającemu swoją pierwszą fascynację pojazdami.

 

naklejka ścienna DF41363_1
naklejka ścienna DF41363

 

Dla dziewczynek producenci Graham&Brown przygotowali także fantastyczne kompozycje, np. dużą naklejkę z trzema, wspaniałymi damami– Kopciuszkiem, Bellą z „Pięknej i Bestii” oraz Roszpunką. Ubrane w piękne suknie postacie prezentują się niezwykle przyjaźnie i pogodnie. Dodatkowo, naklejkę skompletować można z tapetą lub borderem o takiej samej tematyce (dostępne w kolekcji Kids@Home 5).

 

naklejka ścienna DF41311_2
naklejka ścienna DF41311

 

Prawdziwą furorę robią również wzory imitujące magiczne lusterka. W rogu każdego z nich znajdują się uśmiechnięte portrety bohaterek z „Krainy Lodu” – Elsy lub jej walecznej siostry Anny, a także wspomnianych wcześniej księżniczek. Dobrze wybrany motyw odzwierciedli osobowość Twojego dziecka, sprawiając mu przy tym bardzo dużo frajdy.

 

naklejka ścienna 70-555_1
naklejka ścienna 70-556_1
naklejka ścienna DF55111

 

Dla starszych milusińskich proponujemy komiksowe postacie Kapitana Ameryki, Thora albo Hulka. Potężni bohaterowie o wysokości ok. 150 cm pięknie eksponują się na ścianie. Równie efektownie prezentują się naklejki inspirowane „Gwiezdnymi wojnami” – te z kolei odnajdą się nie tylko w pokoju młodzieżowym, lecz także w nietypowym, oryginalnym salonie.

 

naklejka ścienna 70-486_1
naklejka ścienna 70-488_1
tapeta ścienna 70-473_1
naklejka ścienna 100356_1

 

Wszystkie wzory są łatwe w montażu. Bez problemu można je także usunąć ze ściany. Czasem nie jest potrzebny kosztowny remont, aby odnowić wygląd pokoju. Naklejki to rozwiązanie, które doceniło już wiele osób. W łatwy sposób ozdabiają wnętrza, a przy tym nie wymagają dużych nakładów finansowych. Nowe oblicze jednej ze ścian zmienia charakter całego pomieszczenia. Odtąd staje się ono bardziej przyjazne, modne i wyraziste.

 

naklejka ścienna 70-486_2
naklejka ścienna DF41363_1">